Знайдіть периметр і площу прямокутника одна зі сторін якого дорівнює 8 см а діагональ 17 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Нехай друга сторона прямокутника дорівнює x. Тоді за теоремою Піфагора:

x^2 + 8^2 = 17^2

x^2 + 64 = 289

x^2 = 225

x = 15

Отже, друга сторона прямокутника дорівнює 15 см.

Периметр прямокутника дорівнює:

P = 2 * (8 + 15) = 56 см

Площа прямокутника дорівнює:

S = 8 * 15 = 120 см^2

Відповідь: периметр прямокутника дорівнює 56 см, а площа - 120 см^2.