Спростiть вираз cos(90-a)/sin(180-a)


Ответы на вопрос

Отвечает Ложкина Лена.

Для спрощення виразу використаємо тригонометричні ідентичності:

cos(90° - a) = sin(a) (тригонометрична ідентичність: cos(90° - x) = sin(x))

sin(180° - a) = sin(a) (тригонометрична ідентичність: sin(180° - x) = sin(x))

Отже, вираз спрощується до:

sin(a) / sin(a) = 1

Отже, спрощений вираз дорівнює 1.