Найдите длину наибольшей хорды для окружности с радиусом 23 помогите пожалуйста даю 100 баллов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

самая большая хорда в окружности это ее диаметр.

диаметр состоит из двух радиусов

d=2r

23*2=46(ед) - большая хорда

Отвечает Кашин Илья.

Ответ:Для знаходження довжини найбільшої хорди окружності з відомим радіусом можна використовувати теорему Піфагора. Довжина хорди - це відстань між двома точками на колі. Довжина хорди буде максимальною, коли відстань між цими точками буде максимальною, тобто коли ці точки будуть знаходитися на діаметрі кола.Діаметр кола дорівнює удвічі радіусу, тобто в даному випадку 2 * 23 см = 46 см.Отже, найдовший хорда цієї окружності дорівнює діаметру, тобто 46 см.

Объяснение: