Точка и належить відрізку AB, довжина якого-12 см. Знайдіть довжини відрізків AN i BN, якщо довжина

AN утричі більша за BN.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

3 см, 9 см.

Объяснение:

Нехай ВN=х см, тоді АN=3х см.

х+3х=12

4х=12

х=3.

ВN=3 см,  АN=3*3=9 см.