Периметр паралелограма дорівнює 36 дм . Знайдіть його сторони , якщо одна з них нв 2 дм менша від

другої

Ответы на вопрос

Отвечает Хвойна Ксения.

Ответ:P = 2(a + b), де a і b — сторони паралелограма. 1) Менша сторона — x дм, більша сторона — (x + 2) дм. P = 2(x + x + 2) = 4x + 4. За умовою 4x + 4 = 36, 4x = 32, x = 8.

Объяснение: