ABCD-паралелограм кут А=37 Знайти кути парвлелограма ABCD пж срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Хожахун Имран.

Відповідь:

37',143',37',143'

Пояснення:

ABCD-паралелограм кут А=37

Знайти кути парвлелограма ABCD

сума всіх кутів паралелограма дорівнює 360',сума  прилеглих кутів дорівнює 180'

Протилежні кути рівні.

Тоді маємо:

кут А=37',прилеглий кут В= 180-37=143'

кутС =  куту А=37',як протилежний

кут Д=куту В=143',як протилежний

сума всіх кутів=37+143+37+143=360'