II- рівень 3)Промінь ОС проходить між сторонами АОВ, градусна міра одного 52°, другогий на 26°

менший. Знайти градусну міру утаорених кутів, якщо один з них на 36° менший ніж другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кужель Илья.

Давайте позначимо градусну міру одного з кутів, який має градусну міру 52°, як "x" градусів.

Тоді другий кут, який на 26° менший за перший, буде мати градусну міру "x - 26" градусів.

Також, вам дано, що один з утворених кутів на 36° менший від іншого. Отже, можемо записати рівняння:

x - 36 = x - 26

Тепер вирішимо це рівняння:

x - 36 = x - 26

Спростимо рівняння, віднімаючи x з обох сторін:

-36 = -26

Це рівняння невірне, тому немає таких кутів, які задовольняли б усі умови. Виглядає так, що умова задачі вводить вас у суперечку, і розв'язок не існує.