Точка B належить променю OA причому OB=10см AB=4см Визначте довжину відрізка OA


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

14 см.

Объяснение:

ОА=ОВ+АВ=10+4=14 см.