Точка В лежить між точками А і С Знайдіть довжину відрізка ВС, ЯКЩО АВ = 0,6BC İ AC = 80 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Вадим.

Ответ:

79,4см

Объяснение:

ВС=АС-АВ=80-0,6=79,4см

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка