Знайдіть скалярний добуток вкторів АВ і АС,якщо А(2;0;-1),В(1;3;0) і С (0;-1;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.
(a, b)=a_1b_1+a_2b_2+a_3b_3 \\ 
(A, B)=2*1+0*3-1*0=2\\
(A, C)=2*0+0*(-1)-1*2=-2