Катет прямокутного трикутника дорівнює 8 см, а інший катет на 2 си менший від гіполе. кузи,

Знайдіть периметр трикутника (у см).

Ответы на вопрос

Отвечает Зощук Діана.

Ответ:

40 см.

Объяснение:

Нехай гіпотенуза х см, тоді другий катет х-2 см.

За теоремою Піфагора

х²=8²+(х-2)²

х²=64+х²-4х+4

4х=68

х=17

Гіпотенуза 17 см, другий катет 17-2=15 см.

Р=17+15+8=40 см