СРОЧНО!!! Даю 30 балів паралелограм і прямокутник мають відповідно рівні сторони. площа

паралелограма у двічі менша від площі прямокуртника знайдіть більший кут паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Обедкова Елизавета.

Відповідь:

150°

Пояснення:

Якщо сторони прямокутника і паралелограма а та b, то прямокутника S□=а×b, а паралелограма S■=bh.

Враховуючи, що S□=1/2S■ → a=1/2h

Так як △СКД прямокутний, ДА=а його гіпотенуза, а СК=h його катет, то кут проти катета, що вдвічі менше за гіпотенузу /_КДС=30°

/_АДС=180°-/_КДС=150°