Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 4 см, а бічна сторона 5 см. Знайдіть периметр

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Логачёва Кира.

Ответ:

14 см

Объяснение:

P = a + b + c

P = 5 + 5 + 4 = 14 см