Срочно срочно Знайти кути рівнобедреного трикутника якщо кут при основі на 24° більший за кут при

вершині​

Ответы на вопрос

Отвечает Трегубова Елизавета.

Ответ:

кути при основі по 68°

кут при вершині 44°

Объяснение:

у рівнобедреного трикутника кути при основі рівні

сума всіх кутів трикутника дорівнює 180°

кут при вершині х

кути при основі х+24

(х+24)+(х+24)+х=180

х+24+х+24+х=180

3х+48=180

3х=180-48

3х=132

х=132/3

х=44

(44+24)+(44+24)+44=180

68+68+44=180

189=180

кути при основі по 68°

кут при вершині 44°