Яку частину площі круга складає площа кругового сектора, якщо центральний кут дорівнює 120​


Ответы на вопрос

Отвечает Захватова Екатерина.

S сектора= pi*r^2*n/360

S сектора=pi*r^2*120/360=1/3*pi*r^2

S круга =pi*r^2, S сектора/S круга =1/3