Радіус круга дорівнює 1 см,а площа кругового сектора -π/8 см².Чому дорівнює центральний кут

кругового сектора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анна.

Площа круга обчислюється за формулою: S = πr², де r - радіус круга. Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

S = π(1 см)² = π см²

Площа кругового сектора обчислюється за формулою: S = (α/360°)πr², де α - центральний кут кругового сектора. Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

π/8 см² = (α/360°)π(1 см)²

Спрощуємо вираз, ділимо обидві частини на π(1 см)² і множимо на 360°:

α/8 = 360°

α = 360° * 8 / 1 = 2880°

Отже, центральний кут кругового сектора дорівнює 2880°. Однак, це неможливе, оскільки центральний кут круга дорівнює лише 360°. Тому, вважається, що в задачі допущена помилка і вказана площа кругового сектора є неправильною.