Знайдіть площу ромба, одна діагональ якого дорівнює 4 см, а інша на 3,5 смбільша.​


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

d1=4 см d2=4+3,5=7,5 см

s =  \frac{1}{2} d1d2

s =  \frac{1}{2} 4 \times 7.5 = 15

S=15см²