Основи трапеції дорівнюють 8 см і 60 см,а бічні сторони 15 см і 41 см.Знайдіть площу даної трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Латфуллин Руслан.

Ответ:

8+60=68

15+41=56

68*56=3,808см²