Знайдіть площу ромба, якщо його діагоналі дорівнюють 12 см і 16 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбекова Улмира.

Объяснение:

d1=16 cм d2=12 cм

S=d1×d2 /2

S=16×12 /2=96 cм^2

Ответ 96 см^2