Сторони паралелограма дорівнюють 8 і 24 см а Висота проведена до більшої сторони дорівнює 6

см.Знайти другу висоту паралелограма.​ (СРОЧНО!)

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

18 см

Объяснение:

24*6=144 (см²) площа паралелограма

144:8=18 (см) друга висота паралелограма