Сторона ромба дорівнює 5 см, а одна з діагоналей - 6 см. Знайдіть другу діагональ ромба.​


Ответы на вопрос

Отвечает Путилина Аня.

Ответ:

Діагоналі ромбу точкою перетину діляться навпіл.

5²-3²=25-9=16

√16=4

4+4=8см

Відповідь: друга діагональ 8 см