4. У прямокутному трикутнику катет дорівнює 8 см, а прилеглий до нього кут 60 градусів. Знайдіть

другий катет і гіпотенузу​

Ответы на вопрос

Отвечает Саркисова Виктория.

Ответ:

гіп  16

др кат  8√3

Объяснение:

якщо прилеглий 60°, тоді протилежн. 30° (180-90-60=30)

тоді гіпотенуза удвічі більше такого катета.

8*2=16см

По теоремі піфагора: √16²-8²=√192=8√3 другий катет