Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 132°,а один із внутрішніх кутів,не суміжних з ним,у три

рази більший від іншого.Знайдіть величину найбільшого внутрішнього кута цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сімончук Лєра.

Відповідь:

99°

Пояснення:

Зовнішній кут дорівнює сумі двох несуміжних з ним внутрішніх кутів трикутника

Нехай маємо △АВС, зовнішній кут до /_А дорівнює 132°, тоді внутрішній /_А=180-132=48°

Тоді /_В+/_С=132, якщо /_В=х, то /_С=3х

х+3х=132

х=132:4=33

/_В=33°, /_С=99°

Найбільшим є. /_С=99°