Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна зі сторін удвічі більша за другу, а діагональ 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Анастасия.

Ответ:

√5см та 2√5см

Объяснение:

Одна сторона х

Тоді друга 2х

Діагональ є гіпотезою прямокутного трикутника з катетами х та 2х

За теоремою Піфагора квадрат гіпотенущи дорівнює сумі квадратів катетів, отже

Х^2+(2х)^2= 5^2

5х^2=25

Х^2=25/5

Х^2= 5

Х=√5см

Друга сторона 2*√5см