Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 137°, а один із кутів трикутника, не суміжний з ним, -

28°. Знайдіть інший кут трикутника, не суміжний з даним зовнішнім.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Эмма.

Ответ:

109 градусов

Объяснение:

180 - (180-137)-28=137-28=109