Чому дорівнює Площа паралелограма, сторони якого дорівнюють 8 см і 10 см, а кутміж ними60°?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Диана.

Ответ:

40√3 см²

Объяснение:

S=a*b*sin(<ab)

S=8*10*sin60°=80*√3/2=40√3см²