БЛИН ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО у чотирикутник ABCD вписано коло. Знайдіть сторону CD якщо AB = 5 см

BC = 9 см AD = 6 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бибик Ваня.

У чотирикутник можна вписати коло лише за умови, що суми довжин протилежних сторін чотирикутника рівні, тобто АВ+CD=ВС+АD.

5 + CD = 9 + 6

CD=10 см.