ДАМ 60 БАЛЛОВ , КТО ОТВЕТИТ Довжина медіани MN трикутника AMK дорівнює 7 см. Обчисліть периметр

трикутника MNK, якщо MK = 9 см, AK = 17 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Фурсенко Артём.

Ответ:

P MNK = 24,5 см

Объяснение:

∆MNK:

AN=NK=AK/2 (MN - биссектриса ∆АМК

NK=8,5 см

MN=7 см

МК=9см

Р ∆MNK =MN+MK+NK

P=7+9+8,5

P=24,5 см