знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 22см, а бічна сторона на

2см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Ваня.

Ответ:

основа 6см

бічна 8 см

Объяснение:

х- основа

2+х бічна

х+х+2+2+х=22

3х+4=22

3х=18

х=6см(основа)

6+2=8 см (бічна)