У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 7 см і 15 см, а бічна сторона - 5 см. Знайдіть площу

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиоргадзе София.

Ответ:

Объяснение:

a=15 см

b= 7см

c= 5 см

S-?

Знайдемо висоту h

h² = с²- ((a-b)/2)² = 5² - ((15-7)/2)²  = 25 - 16 = 9

Висота дорівнює: h = 3  см

Тоді площа трапеції

S =1/2* (a+b)*h =1/2*(15+7)*3= 33 см²