1)чи існує трикутник зі сторонами 13см 4см 8 см А)так Б)ні В)не можно встановити 2)Знайдіть

суміжні кути якщо їх градусні міри відносятся як 3:7 А)54 і 126 градусів Б)72 і 108 градусів В)36 і 144градуси 3)у трикутника ABC кутА=50градусів С=40 градусів визначте вид трикутника А)прямокутній трикутник Б)тупокутний В)гострокутний 4)Знайдіть кути трикутника якщо один із них дорівнює 40 градусів а два інших як 2:5 А) 40 40 100 градусів Б)40 60 80 градусів В)40 50 90

Ответы на вопрос

Отвечает Дужак Егор.

Відповідь:

1)Чи існує трикутник зі сторонами 13см, 5см і 4 см?

=Б)-ні ;будь-яка сторона трикутника менша від суми двох інших сторін

2)Знайдіть суміжні кути якщо їх градусні міри відносятся як 3:7

=А)54 і 126 градусів

нехай кут перший дорівнює 3х, тоді другий -7х.

Сумма суміжних кутів дорівнює 180°.

складемо рівнення :

3х + 7х = 180° ;10х = 180°;х = 180°/10;х = 18°.

3х = 3*18° = 54°.7х = 7*18° = 126°.

3)у трикутника ABC кутА=50градусів С=40 градусів визначте вид трикутника =А)прямокутній трикутник

У прямокутного трикутника сума гостріх кутів 90градусів-40+50-90

4)Знайдіть кути трикутника якщо один із них дорівнює 40 градусів а два інших як 2:5 =А)40,40,100

Сума 3-х кутів у трикуцтнику =180°;1кут 40°;2кут=2х;3кут=5х;

40+2х+5х=180°;7х=140;Х=20; 2х=40°; 5х=100°.

Пояснення:

Отвечает Фазлыева Анастасия.

1. не існує, тому що третя сторона трикутника не може бути більшою за суму двох інших сторін, а в даному випадку сума двох сторін 8+4=12 см, а третя сторона 13 см.

2. сума суміжних кутів 180°, ∠1=3х°,  ∠2=7х°;  3х+7х=180;  10х=180;  х=18

∠1=18*3=54°;  ∠2=18*7=126°

3. сума кутів трикутника становить 180°, отже ∠3=180-50-40=90°; трикутник є прямокутним

4.  нехай ∠1=40°, ∠2=2х°,  ∠3=5х°;  40+2х+5х=180;  7х=140;  х=20

∠2=20*2=40°;  ∠3=20*5=100°