Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 10 см і 12 см, а висота - 15 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Есауленко Вика.

Ответ:

165 см²

Объяснение:

Площа трапеції дорівнює напівсумі основ помноженій на висоту.

S=(10+12):2*15=165 (cм²)