Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 46 см. Знайдіть бічну сторону трапеції, якщо вона дорівнює

середній лінії трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Милана.

Ответ:

Объяснение:

Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 46 см. Знайдіть бічну


Отвечает Баскакова Элина.

уявимо р/б трапецію АВСД.

Р=2АВ+ВС+АД=46

2АВ=46-(ВС+АД)

АВ=23-(ВС+АД)/2

(ВС+АД)/2-середня лінія

за умовою (ВС+АД)/2=АВ,тоді

АВ+АВ=23

2*АВ=23

АВ=11,5 см