Знайдіть периметр описаного чотирикутника,три послідовні сторони якого дорівнюють 4 см,8см,12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Смоловская Елена.

Відповідь: 32 см

Пояснення:

Властивість описаного чотирикутника: в описаному чотирикутнику суми протилежних сторін.

4+12=8+х;

х=16-8;

х=8

Р=4+12+8+8=32(см)