Сторони паралелограма дорівнюють 16 см і 12 см. Висота паралелограма проведена до більшої сторони,

дорівнює 3 см. Знайдіть висоту, проведеної до меншої сторони Пожалуста очень срочно нужно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешкова Анастасия.

Відповідь:

4 см

Поясненння:

Нехай a₁=16 cм,  а₂=12 см, h₁=3 см,  тоді

S=a₁*h₁=16*3=48 см²

h₂=S/a₂=48/12=4 см