знайти невідомі сторони та кути прямокутного трикутника з відомими елементами BC=7 см кут А 37

градусів кут С 90 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Владислав.

Відповідь:

∠В=57°, АВ=11,7см, АС=9,3

Пояснення:

Малюнок у файлі

По таблиці Брайдіса знайдемо sin 37°=0,6018

sin 37°= BC/AB;

0,6=7/AB  → AB=7/0,6≈11,7(см)

По таблиці Брайдіса знайдемо соs 37°=0,7986

соs 37°=АС/АВ;

0,7986=АС/11,7  →АС=0,7986*11,7≈9,3(см)

За теоремою про сумму кутів  трикутника знайдемо кут В

∠В+∠А+∠С=180°

∠В=180°-90°-37°=90°-37°=53°