Градусні міри суміжних кутів відносяться як 2:7. Яка градусна міра меншого з цих кутів?


Ответы на вопрос

Отвечает Колчев Руслан.

Ответ:40 градусів

Объяснение:

2x+7x=180

9x=180

x=20

x=20*2=40 градусів(1 кут)

x=20*7=140 градусів(2 кут)