Знайдіть площу трапеції з висотою h,і сторонами a і b, якщо h=10cм, a=9см, b=13см.


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Ответ:

110 см2

Объяснение:

s=(1/2)*(a+b)*h

s=0,5*(9+13)*10=11*10=110