Один із суміжних кутів на 56 менший від іншого. Знайдіть ці кути Допоможіть будь ласка!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.

Ответ:

Позначимо один із суміжних кутів як "x" градусів. Оскільки інший суміжний кут на 56 градусів менший від першого, то другий кут можна позначити як "x - 56" градусів.

Сума двох суміжних кутів дорівнює 180 градусів (оскільки суміжні кути утворюють лінію). Тому ми можемо записати рівняння:

x + (x - 56) = 180

Тепер розв'яжемо це рівняння:

2x - 56 = 180

Додамо 56 до обох боків:

2x = 180 + 56

2x = 236

Розділимо обидва боки на 2:

x = 236 / 2

x = 118

Отже, перший суміжний кут дорівнює 118 градусів, і другий кут (який менший на 56 градусів) дорівнює:

x - 56 = 118 - 56 = 62 градуси.

Отже, перший кут має 118 градусів, інший кут має 62 градуси.

Объяснение: