Площя трапеції дорівнюе 24 см², одна з її основ дорівнюе 5 см, а висота дорівнюе 4 см. Знайти другу

основу трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.

S=24(см²),a=5(см),h=4(см)

b—?

S=a+b/2 ×h

5+b/2 × 4=24

b=7