Знайти площу основи 4-кутної піраміди, в основі якої лежить прямокутник, а висота піраміди опущена

в т. перетину діагоналей основи, якщо площі його сусідніх бічних граней дорівнюють 14 см2 і 16 см2, а площа повної поверхні – 80 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Александр.

Ответ:

20 кв см

Объяснение:

14*2=28

16*2=32

28+32=60

80-60=20

Sпір=Sбіч.пов+Sосн.

Sбіч пов= сумі площ бічних граней.