старшая сторона треку в три раза больше за другу а другая на 12 см меньше за третью периметр

трикутника дорівнює 76 см. Знайти сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ромич Макс.

Відповідь:12 см. - одна сторона трикутника, за умовою задачі.

12 * 3 = 36 (см.) - друга сторона трикутника, яка у 3 рази більша за першу, за умовою задачі.

36 - 8 = 28(см.) - третя сторона трикутника, яка більша за першу на 8 см., за умовою задачі.

Тоді:

Р=12+36+28=76 (см.) - периметр трикутника.

Відповідь: 76 см.

Пояснення: