Сделайте срочно Знайдіть довжину лінії перетину сфери радіуса 5 і площини, віддаленої від центра

цієї сфери на 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Екатерина.

Ответ:8п

Объяснение: ,1) r=√R^2-H^2=√5^2-3^2=√25-9=√16=4

2) l=2пr=2п×4=8п