Периметр рівнобедреного трикутника доривнює 20,6см.Його основа більша бічної сморони на

2.3см.Знайти сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Алексей.
X+x+x+2.3=20.6
3x=20.6-2.3
x=6.1(боковые стороны)
6,1+2,3=8,4(основание)