Назвіть формулу довжини кола і формулу площі круга. Знайдіть довжину кола і площу круга,

обмеженого цим колом, якщо радіус дорівнює 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Вихляева Алёна.

Відповідь:

Формула для обчислення довжини кола, якщо відомий діаметр:

C=π⋅d

Якщо згадаємо, що d=2r, то формула довжини кола виглядатиме так:

C=2π⋅r =2*3,14*4=   25,12

S = π × r2, де r — це радіус, π — це константа, яка виражає відношення довжини кола до діаметра, вона приблизно дорівнює 3,14

S=3,14*4²=3,14*16=50,24    

Пояснення: