Знайдіть площу прямокутного трикутника якщо радіус кола описаного навколо нього дорівнює 5 см а

один із катетів 6 см Срочно надо даю 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Яунбаев Арсен.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює 24см²

Объяснение:

а=6см катет

R=5см

b=? катет

с=? гіпотенуза

S=?

Розв'язання:

с=2R=2*5=10см

Теорема Піфагора:

b=√(c²-a²)=√(10²-6²)=8см

S=ab/2=6*8/2=24см²