ТЕРМІНОВООООО, ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. коло радіусом 10 см вписано квадрат ABCD. Знайди площу

кільця, обмеженого даним та вписаним у квадрат колами.

Ответы на вопрос

Отвечает Сараев Владимир.

Ответ:

Площа кільця дорівнює 100π см²

Объяснение:

r=10см

R=r√2=10√2см

Sкільця=π(R²-r²)=π((10√2)²-10²)=

=π(200-100)=100π см²