5. У квадрат зі стороною 4 см вписано коло, у яке вписано рівносторонній трикутник. Знайдіть площу

трикутника. допоможіть будь ласка, терміновооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

Відповідь:

S = 3√3 кв.см

Пояснення:

 Радіус кола, вписаного в квадрат визначається за формулою:

  r = a/2, де а - сторона каадрата;

  r= 4/2 = 2(см); 

Дане коло одначасне є описаним навколо рівностороннього трикутника, радіус якого визначається за формулою: 

 r = b/√3, де b - сторона рівностороннього трикутника;  Звідси:  b = r•√3 = 2√3 (см)
Площа рівностороннього трикутника за його стороною, визначається за формулою: 

S = √3/4 • b^2

S = √3/4 • (2√3)^2 = √3/4 • 12 = 3√3 (кв.см).