Допоможіть!!!! Знайти координат середини відрізка CD якщо C(4;-3) D(1;6)


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

(2,5;1,5)

Объяснение:

Для абсциси: Суму абсцис поділити навпіл.

Х=(4+1)/2=5/2=2,5

Для ординати: суму ординат поділити навпіл.

У=(-3+6)/2=3/2=1,5

Точка середини відрізка має координати (2,5;1,5)