СРОЧНООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!! одна із сторін прямокутника вдвічі більша за другу.

бісектриса одного з кутів прямокутника відсікає від нього трикутник, площа якого дорівнює 18 см. знайдіть площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Артем.

Ответ:

72 cм²

Объяснение:

Дано: АВСD - прямокутник, АЕ - бісектриса, S(АВЕ)=18 cм².

S(АВСD) - ?

Бісектриса прямокутника відсікає від нього рівнобедрений трикутник, отже АВ=ВЕ=х см,  СЕ=ВЕ=х см,  АD=ВС=2х см.

S(АВЕ)=1/2 * АВ * ВЕ * sinB; 18=1/2 * х * х * 1; х²=36;  х=6.

АВ=6 см, АД=12 см.

S(ABCD)=6*12=72 cм²